Świat Przesyłek

Świat Przesyłek to marka firmy SP Express Sp. z o.o. która jest operatorem pocztowym świadczącym usługi związane z doręczaniem przesyłek listowych i e-commerce. W związku z dynamicznym rozwojem naszych usług jesteśmy zainteresowani wynajmem części gruntów w celu umieszczenia na nim urządzenia przeznaczonego do obsługi przesyłek listowych i e-commerce. Szukamy atrakcyjnych lokalizacji z dostępem dla Klientów w systemie 24h na dobę, dostępem sieci GSM oraz źródłem zasilania. Minimalna powierzchnia zabudowy to 4 metry kwadratowe.

Nasze urządzenia w pozytywny sposób wpłyną na otoczenie zapewniając wzrost ilości osób odwiedzających daną lokalizację. To w bezpośredni sposób przełoży się na zwiększenie obrotu w okolicznych sklepach oraz zdynamizuje rozwój innych okolicznych biznesów (np. punkty usługowe).

W ostatnich latach rynek usług związanych z doręczeniem przesyłek notuje wyraźne wzrosty ilości obsługiwanych przesyłek. Dodatkowo sytuacja związana z pandemią znacząco wpływa na zachowania odbiorców, którzy preferują odbiory przesyłek w urządzeniach a nie bezpośrednio z rąk Kuriera. Dzięki temu w ostatnich latach odbiór przesyłki bezpośrednio z maszyny stał się najpopularniejszym sposobem odbioru przesyłek przez Klientów.

Jeżeli dysponują Państwo gruntami zlokalizowanymi w pobliżu dużych osiedli, w sąsiedztwie placówek handlowych i usługowych oraz na terenie parkingów lub stacji benzynowych to zapraszamy do kontaktu w celu omówienia warunków współpracy.

Z Poważaniem

Zespół SP Express Sp. z o.o.

LinkedIn
LinkedIn
Share
WhatsApp
×

Dzień dobry. Jak mogę pomóc?

×